טורנירים מובטחים

לטורנירים מובטחים יש מאגר פרסים מובטח (לדוגמה 2000 $ מובטחים). הסכום המובטח יחולק כפי שהובטח גם אם סכום הרכישה הכולל שנאסף לא יהיה מהסכום המובטח. שימו לב שהטורנירים הרגילים שלנו תורמים את סכום הרכישה שנאסף למאגר הפרסים. עם זאת, אם יש יותר רכישות ממאגר הפרסים המובטח, מאגר הכסף הכולל יגדל בהתאם. סכום הפרס המובטח עבור כל טורניר מצוין בלובי הטורניר, אם רלוונטי.

פרייז אוט

בתחילת הטורניר, השחקנים יקבלו כמות שווה של שבבי טורניר. לא ניתן להוסיף עוד צ'יפים בזמן שהטורניר מתנהל. אם שחקן מאבד את כל הצ'יפים שלו, אז השחקן יודח מהטורניר. אם הטורניר אינו טורניר רכישה חוזרת, אז זה יהיה טורניר הקפאה.

טורנירים NO-Stack

בטורניר N-Stack, כל שחקן מקבל מספר מוגדר של ערימות שבבים עם ההרשמה (מספר סט זה ידוע גם בשם 'N'). מיד לפני התיישבותו בטורניר, השחקן יכול להחליט עם כמה מהערימות הללו הוא יתחיל וכמה לשמור במילואים לשימוש מאוחר יותר.

ניתן לחשוב על כל ערימת שבבים כעל 'כדור'; שחקנים יכולים להתחיל את הטורניר עם כל הכדורים הזמינים בערימת ההתחלה שלהם. יש להשתמש לפחות בערימה אחת כאשר שחקן מתחיל לשחק לראשונה.

ניתן להפעיל ערימות שמורות בכל עת עד לסיום ההרשמה המאוחרת או לחילופין בשעה מוגדרת (השעה שבה ניתן להשתמש בערימות שמורות תצוין בלובי הטורניר); אם שחקן לא השתמש בערימות השמורות שלו עד לזמן זה, הם יתווספו לערימה החיה של השחקן באופן אוטומטי.

פרוגרסיב באונטי

בטורנירי ה-Progressive Bounty שלנו, לכל שחקן יש פרס על הראש שלו. כאשר שחקן מודח מטורניר, הפרס של השחקן המתאים מתווסף לפרס של השחקן שהפיל אותו או אותה. מאגר הפרסים שנצבר יחולק לשחקנים שירוויחו את הכסף, ובשלב זה יוכרע הזוכה כמו טורניר הקפאה רגיל.

טורנירי - Rebuy

בתחילת הטורניר, השחקנים יקבלו כמות שווה של שבבי טורניר. במהלך הטורניר, לכל שחקן יש הזדמנות לקנות מחדש, כלומר רכישת צ'יפים נוספים השווים לערימת הצ'יפים ההתחלתית.

לשחקנים יש אפשרות לקנות מחדש בכל עת במהלך פרק הזמן שצוין, כאשר כמות הצ'יפים הנוכחית שלהם שווה או מתחת לצ'יפים ההתחלתיים.

הזמן המוקצב לרכישות חוזרות ומספר הקניות החוזרות הזמינות שונים בהתאם לטורניר.

פרטים לגבי טורנירי רכישה חוזרת מצוינים בלובי הטורניר, אם רלוונטי.

לווינים

טורנירי לוויין הם אירועי הכשרה שנותנים לך הזדמנות לזכות במושב בטורנירים ראשיים עם רכישות גבוהות יותר. כרגע אנו מציעים טורנירי לוויין לאירוע הראשי שלנו וטורנירי ציידי ראשים בסוגי טורבו ומהירות רגילה. אנא עיין בלוח הטורנירים בלוויין שלנו המוצג להלן לפרטים נוספים.

  • טורנירי ה-Turbo Satellite פועלים 30 דקות לפני האירוע המרכזי והרכישה היא ⅕ מסכום ה-Buy-אין לאירוע הראשי.
  • הלוויינים הרגילים פועלים 90 דקות לפני האירוע המרכזי והרכישה היא 1/10 מסכום הרכישה לאירוע הראשי.

טורנירי טורבו

טורנירי טורבו הם וריאציות מהירות של טורנירים רגילים עם רמות עיוורון קצרות יותר (ייתכן שהם 1/3 או 1/2 מזה של טורנירים רגילים) ונותנים פחות זמן לפעול. אנו מציעים מגוון של טורנירי טורבו, החל מלוויינים ועד ערבויות יומיות.

טורנירי Shootout

בטורניר Shootout, השולחנות אינם מאוזנים מכיוון שהשחקנים מודחים. המשחק נמשך בכל שולחן עד שנותר שחקן אחד בלבד. ברגע שכל השולחנות ב'סיבוב' הראשון הזה הפכו למנצח, זוכי הטבלה האלה יושבים מחדש בשולחנות חדשים ומתחיל 'סיבוב' שני.

בתחילת כל סיבוב, הצ'יפים של השחקנים השורדים מתאפסים לערימת ההתחלה המקורית של הטורניר, וכך גם רמת העיוור.

הסיבובים הבאים ממשיכים בצורה זו עד שכל עמדות הזוכה בפרסים מולאו ולטורניר יש מנצח מוחלט.

ניתן להגדיר טורנירי יריות למספר שונה של שחקנים בכל שולחן, מ-heads-up (שני שחקנים) ועד שולחנות עם תשע ידיים.

טורניר AoF

בטורניר AoF, יש אפשרויות הימורים מוגבלות.
לשחקנים יש רק אפשרות ללכת All-in או Fold, ואינם יכולים להמר, להעלות או להתקשר.

טורנירים פרטיים

טורנירים פרטיים מתקיימים מדי פעם עבור קבוצות מסוימות של שחקנים לצורך קידום.