מה הם SPLASHES

איבדת שאיבה גדולה החוצה? אתה נוטה חזק? הביעו את הרגשות שלכם באמצעות פריט חדש שניתן לזרוק והראו לטבלה איך אתם מרגישים! זרקו ביצה כדי להראות את מורת רוחכם לאחר יד גסה במיוחד, או זרקו דלי מים על הבחור שחם כדי לקרר אותו! נשוף עשן לעבר שחקן שעשה לך צרות!

איך להשיג אותם

תחשוב על Splashes כעל דרכים לפרוק את התסכולים שלך במשתמשים אחרים שהגישו לך קצב רע. זריקות מוענקות לשחקנים שספגו הפסד בידי אחר, וסיפוק דורש שניתן להשתמש בהם רק על המנצח. לפעמים הימורים גדולים משתלמים, אבל עכשיו אתה יכול לקבל רק קצת נקמה כשהם לא.

מה אני יכול לזרוק

ישנם שלושה שפריצים ייחודיים זמינים לשחקנים העומדים בתנאים מסוימים – דלי המים, הביצה ומסך העשן. דלי המים יכבה את מסך המטרה שלך – מושלם לקירור פס חם. הביצה נסדקת ומתיזה על מסך היעד שלך. ומסך העשן יערער את הנוף של היריב.

כללי התזות

ניתן להרוויח ספלאשים ייחודיים כאשר מתקיימים תנאים ספציפיים במשחק, כגון סקאאוט גרוע במיוחד או התרחשות משחק שוברת לב. ניתן להשתמש ב-Splashes רק נגד היריב המעורב ביד, ואם אתה או היריב עוזבים את השולחן, הפריט יאבד. אתה יכול גם להחזיק רק פריט אחד בכל פעם

טבלת תגובות

האם הבחור מעבר לדונק הלבד הימר על היד השלישית ברציפות? מישהו יפיל הימור חלק על שלוש מה שגורם לך לחשוב?


כאשר משתמש מבצע הימור, כעת אתה יכול להודיע לו מה אתה חושב. תן להם אגודל למעלה או אגודל למטה תגיב.

כל המשתמשים, גם אלה שיושבים בחוץ, יכולים לשלוח תגובות הימורים. פשוט לחץ לחיצה ימנית על PC או לחץ לחיצה ארוכה על הנייד כדי לפתוח את אפשרויות התגובה!